Жіночий «Новатор» ще на крок ближче до Суперліги

В Чернігові відбувся 1-й тур фіналу чотирьох жіночої вищої ліги.

При всій повазі до «Полтавчанки» та «ПНУ-Івано-Франківськ», їхнє потрапляння до «Фіналу чотирьох» на сьогодні, певно, таки є стелею їхніх реальних можливостей. Бо якщо мова йде про здобуття єдиної путівки до Суперліги, то тут на перший план однозначно виходить протистояння «Новатора» та «Педуніверситету-ШВСМ». Тож не дивно, що саме воно опинилося в центрі уваги і у звітному турі. Причому чернігівські вболівальники досить серйозно сподівалися, що домашні стіни допоможуть студенткам здолати амбіційного суперника.

Першого дня чернігівчанкам довелося добряче попотіти, щоби здолати впертий опір полтавчанок. Хмельничанкам же перемога над франківками далася легше, тож до очного протистояння головних фаворитів вони підійшли у дещо кращому фізичному стані. І, зрештою, це таки відіграло певну роль…

Підбадьорені підтримкою трибун, у стартовому сеті підопічним Володимира Жули вдалося скористатися помітним хвилюванням опоненток. Його доньки – Ганна та Ольга – швидко задали потрібний ритм колективним діям і надихали партнерок власним прикладом. Проте у другому сеті все геть змінилося. Підопічні Олексія Колісецького зрозуміли, що хвилювання успіху не товариш, і заграли у зовсім інший волейбол – розважливий і водночас відчайдушний. Саме за рахунок значного покращення якості прийому їм вдалося перехопити ініціативу, а вправна зв’язуюча Тетяна Хилюк одразу ж налагодила кваліфіковане «постачання снарядів». І «Педуніверситет-ШВСМ» не рятував навіть потрійний блок…

До честі чернігівчанок, вони не склали зброю, а наполегливо продовжили шукати свій шанс. І були близькими до того, щоби в третій та четвертій партіях схилити шальки терезів на свій бік. Проте у кульмінаційні моменти їх підвели помітна втома та помилки. Хмельничанки же припускалися їх рідше, тож у підсумку довели поєдинок до успішного для себе рахунку.

А оскільки наступного дня «Новатор» здолав ще й «Полтавчанку», то, образно кажучи, однією ногою вже вступив до Суперліги. Адже у вирішальному турі 30 березня – 1 квітня, що відбудеться якраз у Хмельницькому, команда Олексія Колісецького може дозволити собі навіть програти «Педуніверситету-ШВСМ» з будь-яким рахунком. Головне – виграти два інших поєдинки. І тоді в неї все одно буде на очко більше, ніж у чернігівського колективу.

«Педуніверситет» – ВК «Полтавчанка» – 3:0 (25:18, 25:21, 26:24)

«Новатор» – «ПНУ-Івано-Франківськ» – 3:0 (25:18, 25:20, 25:15)

«Новатор» – «Педуніверситет» – 3:1 (22:25, 25:20, 25:22, 25:22)

«ПНУ-Івано-Франківськ» – ВК «Полтавчанка» – 2:3 (20:25, 25:20, 25:17, 24:26, 10:15)

ВК «Полтавчанка» – «Новатор» – 1:3 (23:25, 25:15, 11:25, 17:25)

«Педуніверситет» – «ПНУ-Івано-Франківськ» – 3:0 (25:11, 25:12, 25:18)

Джерело: fvu.in.ua

Поширити новину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.