Збірна області здобула нагороди чемпіонату України з кульової стрільби

У Львові відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів 1997 р.н.

На цьому турнірні спортсмени Хмельницької області здобули чимало нагород. Команда юніорок у складі майстра спорту Гілевич Крістіни, кандидатів у майстри спорту Химич Анастасії  і Тарканій Маргарити завоювали золоті медалі у  вправі  ГП-11 – стрільба по рухомій мішені, повільний та швидкий біг, 40 пострілів та срібні –  ГП-11а – змішаний біг, 40 пострілів, які є найскладнішими вправами у програмі чемпіонату.

Двічі бронзовими призерами – у вправі ГП-11а та ГП-12 – стала команда юніорів у складі Давида Красоти, Дениса Баблюка та Дмитра Дмитрійчука. В особистому заліку у вправі ГП-11 з найкращим результатом у кваліфікації, до півфіналу потрапила наша землячка, майстер спорту Крістіна Гілевич, де за медаль їй прийшлось боротись з неодноразовими чемпіонками Європи Дарією Рожнятовською і Юлією Тимошко з Чернігова та Вікторією Стецюрою з Вінниці. У півфіналі та фіналі Крістіна відстрілялась блискуче, не залишивши суперницям найменшого шансу на перемогу і, як і на багатьох попередніх чемпіонатах, здобула заслужену перемогу. Ще одна медаль – бронзова на рахунку Крістіни у вправі ГП-11а.

Увійшов у півфінал, також з найкращим результатом,і Денис Баблюку вправі ГП-12 – 30 пострілів повільного бігу та 30 пострілів швидкого бігу. Денис у півфіналі легко розібрався з триразовим чемпіоном Європи Дмитром Мельником з Вінниці а у фіналі з чемпіоном Європи Романом Товстопятом з Дніпра, повідомляє прес-служба Хмельницької обласної державної адміністрації.