Вєтошкін та Оганісян стали чемпіонами України з боксу

Чергові успіхи хмельницьких боксерів.

З 14 по 19 листопада 2017 року у м. Львові проходив чемпіонат України з боксу серед дорослих на призи Андрія Котельника. У змаганнях приймало участь близько 300 учасників зі всієї території України.

Серед переможців є і представники Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді. Так у ваговій категорії 56 кг Вєтошкін Владислав (на фото) з рахунком 5:0 переміг Чулячеева Олега (Житомирська область) та став чемпіоном.Впевнену перемогу над Харцизом Ярославом (Харків) у фіналі з аналогічним рахунком здобув і Оганісян Мгер у ваговій категорії  64 кг.

Трохи не вистачило ще одному нашому спортсмену – Козьолку Олексію у ваговій категорії 56 кг щоб піднятися на п’єдестал пошани. Він  в підсумку став п’ятим.