Відбувся відкритий чемпіонат області з рукопашного бою

Рукопашники вшановували честь загиблих воїнів.

Вже 15 рік поспіль в Хмельницькому обласному центрі збираються рукопашники сусідніх областей, щоб не лише помірятись силами у спортивному рукопаші, але й вшанувати пам’ять тих, хто став жертвами жахливих війн ХХ і ХХІ століть.

Щороку, напередодні 14 лютого, дня, який історія запам’ятала Днем виводу радянські військ з Афганістану, дружня спортивна родина рукопашників, віддає честь і вшановує пам’ять тих, хто на жаль не зміг повернутися з цих війн до своїх рідних, до своїх домівок. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих воїнів, кращих синів України, які полягли у кривавих війнах ХХ-ХХІ століть, які не повернулися з афганської війни, які загинули на Сході нашої країни, захищаючи наш державний кордон від російського агресора.

Юні спортсмени, вихованці ВСК «Омега» з міста Житомир підготували і виступили з показовим тематичним виступом з бойової підготовки, а патріотичні зворушливі пісні звучали у виконанні курсанта Національної академії державної прикордонної служби України Олександри Усок. Серед почесних гостей заходу були ветерани афганської війни та учасники бойових дій на Сході, які навзаєм із учасниками змагань дякували один одному.

Нагадуємо, що ініціатором щорічного проведення даного заходу починаючи з 2003 року були і є спортивна підготовчо-поліцейська школа Самсон-Право, Хмельницька обласна федерація рукопашного бою та самооборони та Хмельницька обласна організація ветеранів Афганістану, заступник голови якої, Анатолій Козак також був присутнім на змаганнях.

Бурними оплесками глядачі та вболівальники вітали учасників заходу, які в кількості понад 320 спортсменів, 20 тренерів та 37 суддів прибули на наш чемпіонат. Вони представили 17 команд з 6 областей:

Волинський обласний СК “Магістр” (місто Луцьк).

Волинський регіональний клуб РБ “Інсайт” (м.Луцьк)

ВСК “Омега” м. Житомир.

СК “Характерник” ФСТ “Динамо” м.Житомир.

Вінницька обласна федерація РБ (м.Ямпіль та м. Томашпіль).

Одеська обласна федерація рукопашного бою.

СК “Сайгон” (м. Чернівці) .

ПСПМШ “Самсон-Право” (м.Хмельницький).

Філія школи Самсон-Право м. Старокостянтинів.

Новоушицька ДЮСШ.

СК «Меджибіж» Летичівського району.

СК “Гепард” м. Хмельницький.

СК “Кротон” м. Хмельницький.

У змаганнях також прийняли участь представники військових структур: Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Центр підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України, Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку, в/ч 3053 Національної Гвардії.

Безперервно понад 10 годин на 3-х майданчиках тривали 450 поєдинків у дозованому контакті (250 із зупинкою часу та 200 – без зупинки часу) серед учасників усіх вікових категорії. 33 юні рукопашниці, юначки та юніорки, нічим не поступаючи хлопцям у технічній підготовленості, наполегливості та волі до перемоги, також демонстрували свій бойовий дух і характер на татамі.

 

 

 

Переможці змагань у кожній окремій версії отримали окрім традиційних медалей та грамот пам’ятні подарунки з українською символікою та символікою рукопашного бою: кепки, статуетки та ексклюзивні чашки. Усього було розіграно 82 комплекти особистих нагород та два комплекти командних кубків.

У дозованому контакті із зупинкою часу командні місця вибороли:

Хмельницька школа Самсон-Право – 1 місце

Академія Прикордонних військ – 2 місце

Старокостянтинівська філія школи Самсон-Право – 3 місце

У дозованому без зупинки часу командні призи дістались:

Хмельницька школа Самсон-Право – 1 місце

Старокостянтинівська філія школи Самсон-Право – 2 місце

Волинський регіональний клуб РБ «Інсайт» – 3 місце

Враховуючи достатню кількість учасників у вагових категоріях, кількість перемог та відповідний ранг змагань, згідно вимогам ЄСКУ на даному чемпіонаті виконати спортивні розряди пощастило багатьом спортсменам. Таким чином 3 юнацький розряд буде присвоєно – 40 спортсмену, дорослі розряди виконали – 31 спортсмен, нормативи Кандидата в Майстри спорту України виконали – 5 спортсменів.

Джерело: adm-km.gov.ua

 

 

Поширити новину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.