Відбувся чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики

Легкоатлети змагалися у залі Хмельницького національного університету.

З 16 по 17 січня в приміщенні Хмельницького національного університету проходив чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики в закритих приміщеннях на честь Почесного громадянина міста Радомира Сіліна, повідомляє офіційний сайт Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

В змаганнях приймали участь юнаки і дівчата двох вікових груп та дорослі спортсмени з міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Старокостянтинова, Шепетівки, Нетішина, Славути,  Дунаївецької, Полонської, Волочиської  ОТГ, а також Старосинявського, Городоцького, Ярмолинецького, Летичівського та Деражнянського районів.

Спортсмени Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді теж були учасниками змагань та змогли вибороти призові місця чемпіонату. Перше місце серед дівчат  на дистанції 200 м з результатом 28,3 здобула Фролова Аліна (тренери: Баліцький М.М., Крушинський В.В.,Юрковська А.В.). Срібною призеркою чемпіонату в стрибках у довжину серед дівчат з результатом 5,03 стала Безвершко Марина (тренер: Крушинський В.В.), а  в стрибках у довжину серед жінок перемогу  здобула з результатом 5,18 Бубенюк Анастасія (тренери: Баліцький М.М., Крушинський В.В.).

Серед чоловіків ОЦФВУМ найкращими були брати-близнюки Капітанчуки. Так Андрій став першим з бігу на 400 м (результат 52,9) та третім на двохсотметрівці (результат 24,0), а Іван на цій же дистанції здобув срібло (результат 23,9). Тренери спортсменів Баліцький М.М. та Юрковська А.В. Єдиним нашим  юнаком-призером став у потрійному стрибку Кажуро Олександр, який з результатом 13,13 здобув перемогу.

В складі збірної команди міста участь в змаганнях взяли учні ДЮСШ № 1, вихованці Рибака Леоніда Олександровича, повідомляє Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. З бігу на 1500 м. (з результатом 4.08 хв.) та бігу на 3000 м. (з результатом 8.46 хв.) впевнено перемогу отримав Чукань Тарас. На дистанції 400 м. серед жінок перемогу здобула Потапова Ксенія (з результатом 1.02.9 хв.), срібло на цій дистанції здобула Непийвода Аліна (з результатом 1.07.1 хв.), але на дистанції 200 м. Непийвода Аліна стала чемпіонкою (з результатом 29.4 с.). На дистанції 3000 м. серед жінок перемогла Суховірська Любов (з результатом 10.07 хв.).

Ці змагання були відбірковими до чемпіонату України.