У Хмельницькому відбувся турнір з легкої атлетики

Легкоатлетичний турнір «Подільська зима» проходив в приміщенні Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

Цьогоріч турнір зібрав 129 юних спортсменів 2000 року народження і молодших, які представляли 14 команд з Київщини, Вінниччини, Житомирщини, Тернопільщини, Рівненщини та Хмельниччини. Серед них було понад 10 призерів всеукраїнських змагань даного віку.

На бігових доріжках і в секторах розгорнулася безкомпромісна боротьба, в ході якої було встановлено 3 рекорди «Подільської зими», оновлено десятки особистих досягнень у 20 запропонованих видах програми. За її підсумками організатори змагань визначили і нагородили спеціальними призами найкращих юнаків та дівчат. Ними стали переможці турніру з Білої Церкви: Роман Войцещук – біг на 60м з барєрами-8,10 сек.,штовхання ядра-15,43м- рекорди змагань, стрибки у висоту та Альона Гордієнко-біг на 60 і 300метрів-46,0сек.- рекорд змагань. По два виграші на рахунку хмельничанина Івана Капітанчука (біг на 300 м і потрійний стрибок) та у кам’янчанина Олександра Чорнобривого(біг на 1000 м і 2000м).

Всі переможці отримали кубки, а призери – дипломи і медалі  з рук ініціатора турніру – старшого тренера відділення легкої атлетики Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Вадима Крушинського.

ХОЦФВУМ

Поширити новину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.