Скандал. Три гравці самовільно залишили хмельницький «Сокіл»

Ілля Бакінський, Андрій Лисенко та Олександр Педяш знайшли собі нові клуби.

В кінці минулого року одразу три гравці «Сокола» з невідомих причин були переведені в дубль і виставлені на трансфер, але дії контрактів з ними не припинялись. Це не завадило Бакінському, Педяшу та Лисенко знайти собі нові клуби і потрапити в заявку поза трансферним періодом. Наприклад, Лисенко вже встиг зіграти за «Ураган» в матчі Кубка України.

«Судячи з усього, Палата з вирішення спорів прийняла рішення на користь гравців. Однак офіційної інформації з цього питання у нас немає. Взагалі. Чи було таке засідання, що на ньому розглядалося, чим керувалися представники ФФУ приймаючи таке рішення – ми не знаємо.Вже зараз, після матчу з «Ураганом», у нас з’явилася неофіційна інформація про те, що Педяш заявлений за ХІТ, а Бакінський – за «Продексім», – розповів почесний президент «Сокола» Олександр Мирний в інтерв’ю прес-службі клубу.

«Моя особиста думка – в нашому футзалі відбувається те ж саме, що і у всій країні. Можновладці керуються принципом «Друзям – все, ворогам – закон». Моя думка – це шлях в нікуди. Хто є «другом» керівництва АФУ?  «Продексім», «Ураган», ХІТ – це очевидно. А хто ще, думаю, стане очевидно зовсім скоро, оскільки ми будемо ініціювати позачергову зустріч президентів клубів Екстра-ліги в найближчий час. Роль інших клубів, на думку керівництва АФУ, зводиться до ролі «масовки». При такому підході не дивно, що кількість професійних команд в нашому футзалі постійно зменшується».

Клуб не залишить цю ситуацію і буде подавати апеляцію на дію клубів та офіційних футзальних органів країни.

«Отримавши інформацію про те, що Лисенко вийшов сьогодні на майданчик у складі «Урагану», я зв’язався з головою комітету АФУ з проведення змагань Валентином Вакулою. На моє запитання на якій підставі Андрій Лисенко взяв участь у матчі «Продексім» – «Ураган» він відповів, що отримав відповідний лист від Комітету ФФУ зі статусу і трансферів гравців, в якому зазначено, що Педяш, Лисенко і Бакінський заявлені за ХІТ, «Ураган» і «Продексім» відповідно. Оскільки ФФУ є для АФУ керівною організацією, у нього як у голови комітету АФУ немає підстав заборонити цим гравцям виступати за перераховані вище клуби. Як директор клубу хочу заявити, що ми категорично не згодні з рішенням комітету ФФУ по даній ситуації і будемо його оскаржувати в юридичному порядку», – повідомив директор СК «Сокіл» Артем Глас.

Поширити новину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.