«Прайд» став бронзовим призером хокейного чемпіонату

Відбувся фінальний матч за третє місце відкритої першості хокею з шайбою.

У фінальній битві зійшлися хмельницький «Прайд» та тернопільські «Подоляни». Вже в дебюті гри хмельничани вийшли вперед зусиллями Лобановського. У середині тайму тернополяни зрівняли рахунок, закинувши шайбу у відповідь. Потім ігрова ситуація повторилася: «Прайд» вийшов вперед, а Чурін у складі «Подолян», відновив «статус-кво» – 2:2.

У другому періоді хмельничани закинули ще три шайби у ворота суперника, а гості натомість відповіли одною – 5:3. В останньому періоді «Подоляни» сконцентрувалися на грі, виправили помилки в атаці і закинули дві шайби у ворота господарів. Рахунок на табло став 5:5 і тернополяни вже сподівалися на післяматчеві буліти. Проте «Прайд» кинув всі свої сили на перемогу в основний час. І на останній хвилині Валерій Олексійчук здалеку поцілив у «дев’ятку». Цей гол став переможним. Таким чином, «Прайд» вперше в своїй історії зайняв третє місце чемпіонату.

Джерело: ye.ua