«Поділля U-19» поновило виступи у сезоні

У рамках Першої ліги (U-19) хмельницьке «Поділля» на виїзді поступилося«Чайці» (1:2).

У першій грі другого кола першості U19 за «Поділля» задіяними були в основному гравці із команди U17. З юніорів із «Чайкою» зіграли Морговський, Харчук, Худік, Абзалов та Сарбей. Вишгородці як господарі активніше розпочали гру. І в одній з перших атак гравці «Чайки» забили гол, після подачі кутового, коли оборонці не розібралися з воротарем хто має йти на м’яч. Згодом Сарбей мав нагоду відзначитися під час виконання стандарту, але не зміг переграти воротаря господарів.

У другомі таймі у «Поділля» почали виходити гарні атаки, проте без майстерного завершення. Спочатку Сарбей не використав можливість забити гол, після виходу один на один з голкіпером. Потім з подачі кутового Абзалов пробивав головою прямо в воротаря із 5-ти метрів. Невдовзі Ковальчук на правому фланзі переграв оборонця «Чайки» і виклав на ногу м’яч Сарбею та той змарнував нагоду зрівняти рахунок.

Через декілька хвилин Харчук помилився у штрафній і отримав пенальті у свої ворота. Після влучного виконання 11-метрового рахунок став 2:0. У кінцівці матчу тренери вдалися до експериментів: Ковальчук пішов у напад, Королюк перейшов на позицію правого хавбека. Ярош вийшов замість Гурняка у центр півзахисту. І знову були моменти відзначитися у гостей. Сарбей знову виходив один на один із голкіпером «Чайки» та переграти його не вдалося.

«Чайка» U19 (Вишгород) – «Поділля» U19 (Хмельницький) 2:0

«Поділля» U19: Харчук – Майко, Абзалов, Худік, Морговський – Антонюк, Гурняк (Ярош), Ковальчук, Леськов, Мартинюк (Королюк) – Сарбей

Джерело: Прес-служба «Поділля»