Хмельницький «Новатор» зазнав двох поразок від гостей з Вінниці

Хмельницький «Новатор» зіграв матчі 6-го туру чоловічої Суперліги.

Вдома наші волейболісти приймали ВК «МХП-Вінниця» і прагли здобути дві перемоги, щоб закріпитися на другому місці і продовжити гонитву за харківським «Локомотивом», але очікування хмельницьких вболівальників не справдилися.

У першій грі «Новатор» буд дуже близький до перемоги, адже був попереду з рахунком 2:1, але у ключовій четвертій партії підопічні Романа Ковальчука втратили контроль над ситуацією. У напруженій боротьбі господарі дозолили вінничанам спочатку відновити паритет, а потім і вирвати перемогу у вирішальній партії.

«Новатор» – «МХП-Вінниця» – 2:3 (25:20, 20:25, 32:30, 23:25, 17:19)

На жаль, не справдилися і сподівання «Новатора» на реванш наступного дня. Команд з Вінниці на протязі усього матчу виглядала свіжіше і більше сконцентрованою, тому достатньо впевнено здобула перемогу з рахунком 3:0.

«Новатор» – «МХП-Вінниця» – 0:3 (22:25, 22:25, 24:26)

Незважаючи на дві поразки, «Новатор» зберіг за собою друге місце чемпіонату, а 22-23 грудня зіграє у Вінниці проти місцевого ВК «Серце Поділля».