Хмельницький «Сокіл» зазнав чергової поразки в чемпіонаті

У рідних стінах «соколяти» розгромно поступилися столичному «ХІТу».

Поєдинок між «Соколом» та «ХІТом» вийшов дуже емоційним. У деяких епізодах здавалося, що ще трохи, і на паркеті спорткомплексу Нацполіції спалахне бійка. На щастя, цього не сталось, однак градус гри був дуже високий. А гол у виконанні Журби тільки додав їй гостроти. «Сокіл» намагався відігратись, але довгий час ніяк не міг переграти Максименка. Зрештою, на 16-й хвилині «соколятам» це вдалося, і Щербань зрівняв рахунок. Після цього підопічні Романа Ковальчика мали піти вперед ще більшими силами, щоб закінчити першу половину матчу на свою користь. Але все сталося з точністю до навпаки. Незадовго до сирени на перерву «ХІТу» вдалося створити контрвипад, який втілився у гол Школьного.

Цей «гол у роздягальню» став психологічною перевагою для підопічних Олега Лук’яненка. Він дозволив їм у деяких моментах грати трохи спокійніше, ніж їх суперникам. А коли Медвідь на 27-й хвилині зробив рахунок 3:1 на користь гостей, то стало зрозуміло, що навряд чи гості відпустять перемогу над «соколятами». А справжньою «вишенькою на торті» став гол Ігоря Борсука, який блискуче зіграв індивідуально та забив четвертий гол у ворота Чеха. Після цього, незважаючи на всі спроби гравців «Сокола» бодай би скоротити рахунок, «ХІТ» зміг довести гру до переможного кінця.

У підсумку ця звитяга дозволила киянам очолити турнірну таблицю перед останнім туром «регулярки», а «Сокіл» опустився на четверте місце.

«Сокіл» (Хмельницький) – «ХІТ» (Київ) – 1:4

Голи: Щербань (16) – Журба (7), Школьний (19), Медвідь (27), І. Борсук (32)

Джерело: futsal.com.ua