Хмельницький «Сокіл» поступився «Енергії» і втратив лідерство

Сьогодні відбулися три матчі 16-го туру футзальної Екстра-Ліги.

Лідер чемпіонату хмельницький «Сокіл» перший офіційний матч у новому році проводив у Львові проти місцевої «Енергії», але саме на Галичині свій лідерський статус втратив.

Перші хвилини матчу пройшли під акомпанемент атак гостей, але вже на шостій хвилині рахунок був 2:0 на користь «Енергії». Щоправда, за хвилину Артур Подлюк скоротив відставання у рахунку.

Матч тримав у напрузі вболівальників до 30-ї хвилини, коли господарі провели результативний відрізок і за сім хвилин чотири рази вразили ворота суперника і зняли всі питання про переможця. «Сокіл» спромігся лише на один м’яч у відповідь і розгромно поступився 2:6.

«Енергія» – «Сокіл» 6:2
Голи: Танський, 3, Легендзевич, 6, 30, Кузь, 34, Радевич, 35, Федюк, 37 – Подлюк, 7, Чех, 38

Поразкою хмельничан скористався «Титан», який здолав «ХІТ» 3:2 і піднявся на перше місце чемпіонату. «Сокіл» поки другий.

9 Ураган (Ів.-Франківськ) 14 0 5 9 24-43 -19 5

А взяти реванш у «Енергії» підопічні Романа Ковальчика матимуть змогу у рамках 1/8 фіналу Кубку України, коли ці суперники зустрінуться ще двічі – 10 та 17 січня.