Хмельницький «Новатор» двічі здолав віце-чемпіона України

Центральні матчі 5-го туру волейбольної Суперліги відбулись у Хмельницькому.

Місцевий хмельницький «Новатор», який перед цим туром займав третє місце чемпіонату, приймав діючого віце-чемпіона України і учасника єврокубків – ВК «Барком-Кажани». Авжеж, саме львів’яни вважилися фаворитами, хоча на тижні вони повернулися з Ізраїлю, де грали матч Кубка ЄКВ.

Гості були дуже близькими до перемоги у першому матчі, але господарі ціною неймовірних зусиль переламали хід зустрічі у четвертій партії. Спочатку хмельничани зрівняли рахунок, а в останній партії все ж таки дотиснули суперника.

«Новатор» – «Барком-Кажани» 3:2 (24:26, 25:22, 17:25, 32:30, 15:12)

Запеклий матч очікувався і наступного дня, хочу у першій партії «Новатор» просто розгромив гостей. До честі львів’ян, вони зрівняли рахунок, але на більше їх не вистачило. Господарі впевнено провели дві наступні партії і довели справу до перемоги.

«Новатор» – «Барком-Кажани» 3:1 (25:15, 24:26, 17:25, 25:23, 28:26)

Дві перемоги дозволили «Новатору» піднятися на другу сходинку турнірної таблиці, а свої наступні матчі чемпіонату хмельницькі волейболісти зіграють також вдома. 15-16 грудня вони прийматимуть ВК «МХП-Вінниця».