Хмельницькі регбісти перемогли на турнірі в Закарпатті

Хмельницькі регбісті різного віку відкрили новий сезон.

UzhSnowRugby – перші у цьому році регбійні змагання, які днями пройшли в Закарпатті. Турнір зібрав 19 команд з багатьох регіонів України – Закарпаття, Донецька і Тернопільська області, Київ, Кривий Ріг, були також команди зі Словаччини, що надало змаганням статус міжнародних.

Команди-переможці з Хмельницького готувалися під керівництвом тренерів Богдана Зозулі та Олександра Мігунова, який і розповів про перші у цьому році перемоги.

Які команди захищали честь Хмельницького на цьому турнірі?

Усі команди представляли ДЮСШ №1. На сьогодні це досить потужна база підготовки регбістів. За цим напрямком там тренується більше сотні дітей та юнаків віком від 10 до 18 років. До речі, набір ще триває, так що хлопці віком від 9-ти років запрошуються у світ регбі.

Як розцінюєте старт сезону?
Чудово – наші команди зайняли всі перші місця, тому вважаю, що це відмінний початок.

UzhSnowRugby – турнір зі снігового регбі, але погода внесла корективи, і довелося грати на траві. Чи істотна різниця між цими видами регбі?

Звичайнорізниця велика. На снігу більш повільна, на траві більш в’язка гра.

Зараз як в дитячому, так і дорослому регбі розвиваються різні види. А який різновид вашим підопічним подобається найбільше?

Регбі – різнобічна гра, де є всього потроху. Є багато цікавого і в сніговому, і в пляжному регбі, в інших видах. Є ще тач-регбі. Хлопцям, які вже займаються певний час, не дуже імпонує тач-регбі. Він все ж таки підходить тим, хто тільки починає, хто пробує себе і ще побоюється контактного регбі. Більш за все хлопці тягнуться саме до класичного регбі – на газоні, на траві. Це швидкісний і контактний, а отже, більш цікавий вид.

Чи був час на ознайомлення з красою Карпат?

Так, цей турнір став не лише змаганнями на регбійному полі. Вдалося побувати в декількох музеях, з’їздили з екскурсією в мукачівський замок Паланок.

Коли очікувати наступний турнір за участю ваших команд?

Поки що плануємо взяти участь у турнірі, що незабаром пройде у Франції.

Джерело: rugbykm.com

Поширити новину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.