Хмельничанка Алніа Комащук зупинилась у 1/4 фіналу Кубку Світу

В Балтиморі підійшов до кінця етап Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок.

Серед українок найдалі вдалося пробитися вихованці нетішинської школи фехтування Аліні Комащук. У груповому раунді наша шаблістка записала у свій актив три перемоги при трьох поразках, а після по черзі виграла у місцевої фехтувальниці Мікаели Авакян (15: 7) і Які Шао з Китаю (15:12) і вийшла в 1/32 фіналу.

На цій стадії Комащук вибила з боротьби шостий номер світового рейтингу Манон Брюне з Франції, вирвавши перемогу з перевагою в один удар – 15:14. У наступному турі українська шаблістка обіграла Рейджін Лі з Південної Кореї (15:12) і в 1/8 фіналу не зазнала проблем з італійкою Лоретою Гулоттою (15: 9).

У поєдинку за потрапляння в півфінал турніру Комащук зазнала поразки від майбутньої переможниці змагань Мартіни Крішио з Італії. Бій закінчився з рахунком 15:13 на користь італійської фехтувальниці.

У командній першості українки показали дев’ятий результат. У стартовому поєдинку Аліна Комащук, Олена Вороніна, Ольга Жовнір та Юлія Бакастова поступилися Угорщині (42:45), а в боротьбі за 9-16 місця виграли всі три зустрічі – в Азербайджану (45:25), Гонконгу (45:38) і Німеччини (45:35).

Джерело: Прес-служба Федерації фехтування України