ФК «Хмельницький» поступився команді з Житомирщини

Черговим спаринг-партнером команди Олександра Алієва став новоград-волинський «Звягель».

Початок же матчу був за господарями поля. Вже на 10 хвилині Павло Гарібян увігнав м’яч у сітку воріт гостей, але арбітри не зарахували гол, зафіксувавши офсайд. Та через 15 хвилин рахунок відкривати мав Артем Гайдаш, який вийшов віч-на-віч із голкіпером ФК «Звягель». Але переграти стража воріт не зміг. Утіт, вже через вісім хвилин Гайдаш таки відзначився – рахунок став 1:0.

Перевага хмельничан протрималася недовго. Через три хвилини гості заробили пенальті, яке й реалізували.
Ще до перерви футболісти ФК «Хмельницький» створили ряд моментів, але реалізувати їх не змогли. А тому на відпочинок пішли за рахунку 1:1. На початку другого тайму господарі були близькими до того, що вдруге поведуть у рахунку. Але удар головою Гайдаша в неймовірну стрибку відбив голкіпер ФК «Звягель». А за декілька хвилин гості провели стрімку контратаку і… забили гол – 1:2.

До завершення матчу залишалося більше, ніж півгодини. Гості почали діяти, здебільшого, на контратаках, а підопічні Олександра Алієва – шукати щастя на чужій половині поля. Іноді швидкість в їхніх діях лише заважала, оскільки призводила до помилок, деякі з них могли зіграти з ними злий жарт, адже футболісти з Новоград-Волинського відмінно переходили від захисту до атаки. Могли навіть збільшити свою перевагу. За 10 хвилин до завершення матчу ФК «Хмельницький» заробив штрафний удар в метрах 25-ти від воріт суперника. Потужний удар Артема Гайдаша міг принести команді успіх, але м’яч влучив у поперечину воріт. Не дав результату й останній штурм воріт суперника. У підсумку, команда Олександра Алієва поступилася з рахунком 1:2.

Джерело: ye.ua