ФК «Хмельницький» отримав календар на другу частину сезону

Аматорський клуб з Хмельницького відновить свої виступили лише у квітні.

Навесні змагання розпочнуться 7 квітня, у суботу, напередодні святкування Великодня, який відзначатиметься у 2018 році 8 квітня, повідомляє офіційний сайт Асоціації аматорського футболу України.

Завершиться груповий етап чемпіонату 2-3 червня, після чого буде проведена фінальна частина змагань у форматі “плей-офф” серед вісьмох кращих команд з трьох груп. Переможець кожної зі стадій визначиться за підсумками одного матчу. Фінальний матч чемпіонату заплановано провести на нейтральному полі у період з 28 по 30 червня.

Перед початком весняної частини змагань, у березні 2018 року, в Будинку футболу ФФУ планується провести нараду за участю керівників та тренерів аматорських футбольних клубів, учасників сезону 2017/2018, і потенційних учасників чемпіонату та розіграшу Кубка України сезону 2018/2019. За інформацією з офіційних інформаційних джерел Федерації футболу України, формат проведення Всеукраїнських змагань серед аматорських футбольних клубів сезону 2018/2019 не зазнає змін, тобто буде проводитися за прикладом поточного сезону.

Календар матчів ФК «Хмельницький»:

7.04 (субота)     ФК Хмельницький – ФК Малинськ

22.04 (неділя)  Нива – ФК Хмельницький

28.04 (субота)  ФК Хмельницький – ФК Калуш

6.05 (неділя)     Рочин – ФК Хмельницький

12.05 (субота)  ФК Хмельницький – Покуття

27.05 (неділя)  ФК Минай – ФК Хмельницький

3.06 (неділя)    ФК Хмельницький – ОДЕК

Поширити новину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *