Федерація регбі Хмельниччини окреслила плани на майбутнє

14 січня у Хмельницькому відбулася конференція Федерації регбі Хмельницької області.

Учасники якої згадали досягнення 2017р. та обговорили плани на майбутнє. Досягнення хмельницьких команд у минулому сезоні не можуть не тішити гравців та фанів регбі, але президент Федерації Олег Плахотнюк наголосив, що зупинятися на досягнутому не варто, і на наступний сезон потрібно ставити ще більш амбітні цілі.

РК «Поділля» та “Evolution Sevens” у регбі-15 та у регбі-7 відповідно планують поборотися за золото чемпіонату України. Ветерани з “Подільських вепрів” також налаштовані по-бойовому і обіцяють перемагати в усіх матчах, які заплановані на 2018-й рік.

Серед цілей на цей рік – відновлення жіночої команди під керівництвом тренера Олега Квасниці, який забезпечить їй належний розвиток та виведе на новий рівень.

Для більш якісної підготовки до чемпіонатів України серед дорослих Олег Плахотнюк запропонував провести два навчально-тренувальних збори у Хмельницькому і один виїзний за кордоном. Окрім цього, президент вважає за доцільне взяти участь у 2-х або 3-х турнірах з регбі-7, бажано міжнародних. Це забезпечить належну підготовку до чемпіонату, який цього року буде складатися з 6-ти турів.

Дитяче регбі останнім часом отримує все більше уваги з боку керівництва Федерації. Причина зрозуміла, адже саме маленькі регбісти складають майбутнє цього виду спорту. Наступного року дитячих команд побільшає – Хмельницьку область будуть представляти вже шість команд. Готувати майбутніх чемпіонів будуть Олександр Мігунов та Богдан Зозуля.

Серед першочергових планів – популяризація регбі у школах, а саме розвиток таг-регбі та регбі-5. Перші кроки до цього вже зроблені – закуплені спеціальні м’ячі та інвентар. Віце-президент по зв’язках з громадськістю Сергій Щербанюк наголосив на тому, що найближчим часом необхідно організувати комітет сприяння Федерації у питаннях дитячого та юнацького регбі. Нагадаємо, що регбі-7 – це Олімпійський вид спорту, а до олімпійських звитяг готуються з дитинства.

Було заслухано висновок ревізійної комісії, яка доповіла, що видатків у 2017 році було більше, ніж надходжень, а отже наступного сезону треба попрацювати у напрямку збільшення фінансування регбі. Не зважаючи на брак коштів, регбі активно розвивається, набуває все більшої популярності, стає масовішим на теренах Хмельниччини.

Завершилася конференція нагородженням гравців, функціонерів та всіх, хто посприяв популяризації та розвитку регбі на Хмельниччині.

Кращий тренер – Мігунов Олександр Володимирович

Кращий бомбардир – Олексій Лещенко

Кращий гравець РК «Поділля» – Андрій Лещенко

Кращий гравець РК “Evolution 7’s” – Мирослав Шуляк

Кращий нападаючий – Олег Валюс

Кращий молодий гравець – Вадим Сівак

Кращий гравець «Подільські Вепри» – Валерій Дячок

Кращий нападаючий – Влад Демецький

Кращий по захопленнях – Назар Зозуля

Відкриття року – Андрій Орін

Джерело: rugbykm.com

Поширити новину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.