Бех: «Знаю, можу значно більше»

Хмельницька легкоатлетка Марина Бех підсумувала для себе 2017-й рік.

Цей змагальний рік легкоатлетка назвала психологічно важким. Головна причина –  травми. Попри це, їй вдалося встановити особистий рекорд і зберегти звання найкращої стрибунки України.

«Я начебто і задоволена, але засмучена тим, що знаю, можу значно більше. Не того я очікувала від цього сезону».

Золото всеукраїнських змагань, медалі з континентальної першості, участь у чемпіонаті світу і найдовший стрибок у залі за 11 років занять легкою атлетикою. Такі здобутки Марини Бех у 2017 році. Особистий рекорд зі стрибків у приміщенні фіналістка 31-их літніх Олімпійських ігор встановила взимку. Покращивши попередній, він становив 6 метрів і 50 сантиметрів, на 21 показник.

«Мені зимою вдалося оновити його неодноразово, я стрибала 6,62, 6,63 і на чемпіонаті Європи я настрибала 6,71».

Покращити ж свій особистий результат у стрибках на свіжому повітрі Марині Бех цьогоріч не вдалося. Причина тому, пояснює атлетка, травми.  У червні спортсменка стала третьою на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики. А от бронза молодіжної континентальної першості засмутила Марину.

«Я їхала за перемогою, за першою сходинкою і не змогла її вибороти. Для мене це було розчарування, і до того ж травми, які переслідували мене впродовж сезону. Психологічно це було важко жахливо».

У 2018 році Марина Бех переходить у дорослий спорт. До дебюту в новій віковій категорії спортсменка готується вже.

«Я не можу сказати, який у мене буде перший старт. Усе залежить від того, як ми будемо тренуватися. Будемо дивитися по формі, як воно буде краще. Свої бажання і очікування я не буду розповідати. Той сезон навчив мене, треба просто ставити завдання. Вдасться – добре, не вдасться, значить, так має бути».

Джерело: odtrk.km.ua

 

Поширити новину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.