Хмельницькі кікбоксери привезли три бронзи чемпіонату світу

11 листопада в Будапешті (Угорщина) завершилась першість світу з кікбоксингу WAKO.

Нашу область представляли чотири спортсмени. В розділі лоу-кік змагались хмельничанин Ярослав Сабар (67 кг), а також кам’янчани Павло Кондратов (71 кг) та Антоніна Осецька (56 кг), а в розділі К-1 – кам’янчан Роман Головатюк (103кг).

На жаль, Роману Головатюку, який приїхав на турнір у статусі бронзового призера The World Games, не вдалося зачепитися за нагороди, адже в 1/4 фіналу він поступився майбутньому тріумфатору з Азербайджану. А ось решта три представника Хмельницької області повертаються додому не з порожніми руками, діставшись півфінальної стадії і здобувши бронзові медалі у своїх вагових категоріях.

Додамо, що у турнірні взяли участь понад 1600 учасників з 61 країни світу, а загалом збірна України здобула 19 нагород різного ґатунку, фінішувавши десятою у загальнокомандному заліку.