Регбійне «Поділля» здобуло «Бурштиновий кубок»

Регбійний клуб «Поділля» (Хмельницькій) на мажорній ноті завершив сезон.

4-го листопада у місті-побратимі Хмельницького литовському Шяуляї мав відбутися міжнародний турнір Бурштиновий кубок. У цей самий день грався матч між національними регбійними збірними України та Литви у рамках чемпіонату Європи. В останній момент задля зручності команд розіграш кубку було перенесено у місто Паневежис. Там зіграли і національні збірні. Незважаючи на довгий шлях у 1000 кілометрів, 4 кордони і те, що пересуватися довелося не на автобусі, а на власних автомобілях, хмельницьке «Поділля» гідно пронесло прапори України та Хмельниччини на цьому міжнародному турнірі.

Подоляни зійшлися у вирішальному двобої з командою з міста Шяуляй “Vairas-Scorpions”. Початок гри був за більш досвідченими українцями, які на кінець 1-го тайму вели в рахунку 22:0. Але вже у середині 2-го тайму литовцям вдалося здійснити 2 спроби та скоротити рахунок до 22:12. Давався взнаки важкий переїзд, і починав назрівати камбек господарів. Все могло завершитися на користь литовців, проте подолянам вдалося зібратися. Вони не залишилити жодних шансів суперникам, довівши гру до переможного кінця з рахунком 32:12.

Заліковими балами відзначились: граючий тренер Олександр Мігунов – 5 (спроба); лідер команди Мирослав Шуляк – 17 (спроба, три реалізації, два штрафних), Влад Демецький – 5 (спроба), Вадим Кошелюк – 5 (спроба).

Після кубку був перегляд гри чемпіонату Європи, в якому українцям не вдалося зіграти так успішно, як подолянам. Нагадаємо, що у складі української збірної грали чотири гравці «Поділля», троє з яких у пожежному порядку були викликані до лав збірної лише за два дні до гри.